קניון דרורים, בני דרור

קניון דרורים | בני דרור
inner_section10

קצת עלינו

אורית ועופר קמינסקי, אופטומטריסטים מוסמכים אשר מנהלים ועובדים יחד בעסק המשפחתי ומזה שנים עופר משמש כבוחן במבחני ההסמכה לאופטומטריסטים מטעם משרד הבריאות.
אופטיקה קמינסקי היא מחנויות האופטיקה המובילות בשרון בזכות שנים רבות של מקצועיות, שרות טוב ואמינות ללא רבב.

היתרונות שלנו

וותק:
אחד ממכוני האופטיקה הוותיקים והמנוסים בהתאמת משקפי ראיה, מולטיפוקל ועדשות מגע.
אופטיקה קמינסקי נמצאת בקניון דרורים מעל 22 שנים עם קהל לקוחות גדול ובניהול אופטומטריסטים בכירים, מנוסים, חברי מועצת האופטומטריסטים בישראל ובעלי ותק במקצוע של 25 שנים!

מקצועיות:
בדיקות הראיה שלנו צברו מוניטין בזכות ההקפדה על נהלים מקצועיים, עבודה סבלנית ויסודית עם הקפדה על מרכוז נכון והתאמה מדויקת של המסגרת לפנים והתאמת העדשה הנכונה ביותר עבור הלקוח.

שרות:
כל לקוח שלנו מקבל 100% תשומת לב בזמן הבדיקה, ההתאמה וכמובן בעת מסירת המשקפיים עם הדרכה אישית במידת הצורך.
לקוחותינו יודעים בביטחון שאנחנו כאן עבורם עם אחריות מלאה למוצרים שלנו ולשביעות הרצון שלהם!

איכות:
אנחנו יודעים ששביעות הרצון של לקוחותינו תלויה גם באיכות המוצרים. מסגרות איכותיות ברמות שונות, עדשות צלולות עם ציפויים ברמה גבוהה ועמידות טובה המיוצרות בחברות מהשורה הראשונה.

מחיר:
אצלנו תמצאו מוצרים מקסימים במחירים הוגנים והכי חשוב, הקשבה והתאמת המוצר לצורך שלך בדיוק מה שיכול לחסוך הרבה כסף וכמובן מחירי מבצע והנחות על מוצרים מיוחדים.
כמעט שכחנו… משקפי ראיה בחינם לילדים עד גיל 18 חברי מכבי וכללית פלטינום!
הנחות מיוחדות לחיילים בסדיר והנחות עד 1000 ₪ לחברי מכבי שלי.

הלקוחות שלנו:
אנחנו לא שוכחים לרגע בזכות מי אנחנו כאן כל השנים! אנחנו כאן בזכותך ונעשה כל שביכולתנו להצדיק את האמון ולהעניק לך חווית קניה ושרות נהדרת כדי שתחזור אלינו שוב!

התאמת משקפיים

הסיבות להרכבת משקפי ראיה נעוצות בלקות ראיה גדולה או קטנה אשר גורמת בסופו של דבר לראיה מטושטשת ומאומצת שמובילה לחוסר נוחות תפקודי, למאמץ עיניים ולעייפות. יש חשיבות רבה לביצוע בדיקת ראיה מקצועית ואבחון מדוייק של הלקות על מנת להגיע לתיקון אופטימאלי ונח של הראיה.

התאמת עדשות מגע

התאמת עדשות מגע חייבת להתבצע בצורה מקצועית ע"י אופטומטריסט מורשה אשר יבחן את העיניים בצורה יסודית, יבצע תישאול ותיאום ציפיות יסודי עם הלקוח ויתאים עדשות מגע אשר יתאימו לפרמטרים הפרטניים אשר לפניו. לאחר בדיקה ורישום הפרמטרים האישיים יותאמו ללקוח זוג עדשות לנסיון ולאחר שהלקוח ירכיב אותן זמן מה

משקפי שמש

מה לא נאמר ונכתב בנושא משקפי השמש...זהו מוצר אופנתי בולט ומעניין אשר מוסיף אופי וייחודיות לאישיותנו ומאפשר לנו להיראות אופנתיים, אלגנטים, סקסיים שרמנטיים...הכל בהתאם לטעמנו ותשומת הלב שנשקיע בבחירת משקפי השמש החדשים שלנו. נוכל כמובן לבחור בדגם במראה בנאלי וזול שידגיש את חוסר העניין שלנו באופנה או את חוסר הטעם שלנו בבחירה... אולם אפשר גם אחרת.