קניון דרורים, בני דרור

קניון דרורים | בני דרור
inner_section10

איך לשים עדשות מגע

איך לשים עדשות מגע צבעוניות 

השימוש בעדשות מגע צבעוניות דומה למדי לשימוש בעדשות מגע רגילות, אמנם תחילה עשוי השימוש להיות מעט קשה אך לאחר תרגול קצר הכנסת העדשה הופכת לפשוטה ומהירה. לפניכם המדריך המלא לשימוש נכון בעדשות, איך להשתמש בסוגים השונים איך להוציא ולהכניס אותן בבטחה וכיצד לשמור על תקינותן על בריאות העין. 

אופן השימוש 

ראשית יש להבין כי לסוגי העדשות השונים אופני שימוש אחרים אשר מטרתם לשמור על בריאות העין. בשימוש בעדשות חד פעמיות יש לוודא כי מחליפים את העדשה מידי יום על מנת שלא לסכן את העין. כאשר עושים שימוש בעדשות רב פעמיות, יש לוודא כי שומרים על תקינות צורתן ובהסרה שלהן מקפידים להניח אותן במקום ייעודי ולהשרות בנוזל חיטוי למשך הלילה. בשימוש של כל סוג של עדשה חשוב להקפיד לא להירדם כאשר הן נמצאות בתוך העין וכאשר מרגישים לכלוך נכנס לעין מומלץ להסיר מיד את העדשה. 

הכנסת העדשה 

הכנסת העדשה היא פעולה שיש לתרגל מספר פעמים בטרם היא הופכת לאינסטינקטיבית ומהירה. יש לוודא כי העדשה נקייה, להניח אותה בעדינות על כרית קצה האצבע, לפתוח לרווחה את העין בעזרת היד השנייה ובעדינות להכניס את העדשה, לסגור את העין ולמצמץ מספר פעמים. תחילה מומלץ להיעזר במראה העשויה להקל על הפעולה וכאשר מדובר בילדים מומלץ להיעזר בהשגחת מבוגר אחראי. 


הוצאת העדשה 

הוצאה של העדשה מגלגל העין היא פשוטה ואינה מצריכה מיומנות מורכבת במיוחד. יש לעמוד מול מראה, לפתוח לרווחה את העין ובעדינות לצבוט את אזור האישון שם נמצאת העדשה. בפעמים הראשונות הפעולה עשויה להיות מעט מרתיעה אך לאחר תרגול של חזרות היא תהפוך לקלה ומהירה. לאחר הסרת העדשה יש לנהוג בה לפי הצורך של סוג העדשה, במקרה של עדשה חד פעמית להשליך לפח ובעדשה רב פעמית יש לשים במקום הייעודי ולהשרות בנוזל חיטוי.

עדשות צבעוניות 

אופן השימוש של עדשות צבעוניות הוא זהה לעדשות רגילות, כאשר בעדשות צבעוניות יש לבחור גם את הצבע אותו רוצים לקבל וכמובן במקרה של עדשות בעלות מספר או צילינדר יש להתאים רק בעזרת אופטומטריסט מורשה ברשת אופטיקה מוכרת. 

קנייה בטוחה של עדשות צבעוניות 

עקב הרגישות של אזור העין והעדינות הטבעית של האיבר, יש לוודא כי קונים עדשות לאחר כל ההתאמות הנדרשות ורק בחנויות אופטיקה מורשות. אין לקנות עדשות זולות העשויות להתברר כזיוף שעלול לסכן את בריאות העין, לגרום לזנק ואף לעיוורון. 

קמינסקי אופטיקה – מכון אופטיקה מוביל בישראל 

קמינסקי אופטיקה הוא מכון אופטיקה הממוקם במושב בני דרור. את המכון מובילים אורית ועופר קמינסקי, זוג אופטומטריסטים אשר חרטו על דגלם את הנגשת בריאות העין ואספקת מוצרי עזר איכותיים לראייה.  צרו קשר דרך מספר הטלפון 09-7964465 לקביעת תור לבדיקת ראייה או לבירור של פרטים נוספים.

contact-lense-03

התאמת משקפיים

הסיבות להרכבת משקפי ראיה נעוצות בלקות ראיה גדולה או קטנה אשר גורמת בסופו של דבר לראיה מטושטשת ומאומצת שמובילה לחוסר נוחות תפקודי, למאמץ עיניים ולעייפות. יש חשיבות רבה לביצוע בדיקת ראיה מקצועית ואבחון מדוייק של הלקות על מנת להגיע לתיקון אופטימאלי ונח של הראיה.

התאמת עדשות מגע

התאמת עדשות מגע חייבת להתבצע בצורה מקצועית ע"י אופטומטריסט מורשה אשר יבחן את העיניים בצורה יסודית, יבצע תישאול ותיאום ציפיות יסודי עם הלקוח ויתאים עדשות מגע אשר יתאימו לפרמטרים הפרטניים אשר לפניו. לאחר בדיקה ורישום הפרמטרים האישיים יותאמו ללקוח זוג עדשות לנסיון ולאחר שהלקוח ירכיב אותן זמן מה

משקפי שמש

מה לא נאמר ונכתב בנושא משקפי השמש...זהו מוצר אופנתי בולט ומעניין אשר מוסיף אופי וייחודיות לאישיותנו ומאפשר לנו להיראות אופנתיים, אלגנטים, סקסיים שרמנטיים...הכל בהתאם לטעמנו ותשומת הלב שנשקיע בבחירת משקפי השמש החדשים שלנו. נוכל כמובן לבחור בדגם במראה בנאלי וזול שידגיש את חוסר העניין שלנו באופנה או את חוסר הטעם שלנו בבחירה... אולם אפשר גם אחרת.