קניון דרורים, בני דרור

קניון דרורים | בני דרור
inner_section10

התאמת עדשות מגע

התאמת עדשות מגע חייבת להתבצע בצורה מקצועית ע"י אופטומטריסט מורשה אשר יבחן את העיניים בצורה יסודית, יבצע תישאול ותיאום ציפיות יסודי עם הלקוח ויתאים עדשות מגע אשר יתאימו לפרמטרים הפרטניים אשר לפניו.

לאחר בדיקה ורישום הפרמטרים האישיים יותאמו ללקוח זוג עדשות לנסיון ולאחר שהלקוח ירכיב אותן זמן מה ויבדק שוב יש לבצע הדרכה על אופן השימוש בעדשות המגע ולימוד ותרגול הרכבה והסרה של העדשות מהעיניים.

ישנם בשימוש כיום סוגים רבים של עדשות מגע המחולקות למספר קטגוריות: עדשות מגע רכות (אשר גם הן מורכבות ממספר קבוצות

לפי אורך השימוש: יומיות, דו שבועיות, חודשיות, דו/תלת חודשיות ושנתיות), עדשות מגע צבעוניות, קוסמטיות, עדשות מגע קשות-נושמות ועדשות מגע מיוחדות לטיפול במבנה קרנית לא סטנדרטי כגון קרטוקונוס.

עדשות המגע הנפוצות ביותר הן עדשות המגע קצרות המועד: יומיות, דו-שבועיות וחודשיות וגם כאן המגוון גדול וקיימים חומרי גלם שונים הנבדלים בניהם במבנה הגיאומטרי, ברמת הליטוש והאחידות של המשטחים והקצוות ובחדירות החמצן שלהן, פרמטרים שמשפיעים על נוחות ההרכבה, סיכוך העיניים ועל כמות החמצן שתקבל הקרנית ולכן גם על בריאות העיניים.

kaminsky-contactlense

התאמת משקפיים

הסיבות להרכבת משקפי ראיה נעוצות בלקות ראיה גדולה או קטנה אשר גורמת בסופו של דבר לראיה מטושטשת ומאומצת שמובילה לחוסר נוחות תפקודי, למאמץ עיניים ולעייפות. יש חשיבות רבה לביצוע בדיקת ראיה מקצועית ואבחון מדוייק של הלקות על מנת להגיע לתיקון אופטימאלי ונח של הראיה.

התאמת עדשות מגע

התאמת עדשות מגע חייבת להתבצע בצורה מקצועית ע"י אופטומטריסט מורשה אשר יבחן את העיניים בצורה יסודית, יבצע תישאול ותיאום ציפיות יסודי עם הלקוח ויתאים עדשות מגע אשר יתאימו לפרמטרים הפרטניים אשר לפניו. לאחר בדיקה ורישום הפרמטרים האישיים יותאמו ללקוח זוג עדשות לנסיון ולאחר שהלקוח ירכיב אותן זמן מה

משקפי שמש

מה לא נאמר ונכתב בנושא משקפי השמש...זהו מוצר אופנתי בולט ומעניין אשר מוסיף אופי וייחודיות לאישיותנו ומאפשר לנו להיראות אופנתיים, אלגנטים, סקסיים שרמנטיים...הכל בהתאם לטעמנו ותשומת הלב שנשקיע בבחירת משקפי השמש החדשים שלנו. נוכל כמובן לבחור בדגם במראה בנאלי וזול שידגיש את חוסר העניין שלנו באופנה או את חוסר הטעם שלנו בבחירה... אולם אפשר גם אחרת.