קניון דרורים, בני דרור

קניון דרורים | בני דרור
inner_section10

התאמת משקפי ראייה

הסיבות להרכבת משקפי ראיה נעוצות בלקות ראיה גדולה או קטנה אשר גורמת בסופו של דבר לראיה מטושטשת ומאומצת שמובילה לחוסר נוחות תפקודי, למאמץ עיניים ולעייפות.

יש חשיבות רבה לביצוע בדיקת ראיה מקצועית ואבחון מדוייק של הלקות על מנת להגיע לתיקון אופטימאלי ונח של הראיה.

כמו כן יש חשיבות רבה למדידה מדויקת של המרחק בין האישונים (PD) ולמיקום גובה המרכזים האופטים.

בחירת המסגרת צריכה לקחת בחשבון את ההתאמה הפיזית למבנה הפנים, את הרגישות למשקל, את נקודות המגע על האף, הצדעים ומאחורי האזניים. כמו כן יש לקחת בחשבון את גודל המסגרת אשר עשוי להשפיע מאד על עובי ומשקל העדשות אשר יותקנו בה.

מסגרת טובה צריכה לשלב גמישות עם יציבות של חומר הגלם ואפשרות טובה לכיוונון (אם באמצעות חימום או בעבודה קרה).

המסגרת צריכה "לרכב" בצורה נוחה על גשר האף – לשים לב שהאפונים אינם מוטים "פנימה מדי" וגורמים כך לנקודות לחץ ואפילו פציעת העור העדין בגשר האף ובצדדיו.

מאחורי האזניים – סופיות המסגרת צריכות לעקוב אחרי מתאר הגולגולת על מנת ליצור חיכוך ויציב ויחד עם זאת – לא ללחוץ מידי פנימה.

העדשות צריכות להיבחר מחומר גלם התואם את המרשם וגודל המסגרת ועפ"י מידת הדחיסות של חומר הגלם ומימדי המסגרת ביחס למרחק בין האישונים – יקבע העובי שייוצר בצידי או מרכז העדשה.

kaminsky_choose

התאמת משקפיים

הסיבות להרכבת משקפי ראיה נעוצות בלקות ראיה גדולה או קטנה אשר גורמת בסופו של דבר לראיה מטושטשת ומאומצת שמובילה לחוסר נוחות תפקודי, למאמץ עיניים ולעייפות. יש חשיבות רבה לביצוע בדיקת ראיה מקצועית ואבחון מדוייק של הלקות על מנת להגיע לתיקון אופטימאלי ונח של הראיה.

התאמת עדשות מגע

התאמת עדשות מגע חייבת להתבצע בצורה מקצועית ע"י אופטומטריסט מורשה אשר יבחן את העיניים בצורה יסודית, יבצע תישאול ותיאום ציפיות יסודי עם הלקוח ויתאים עדשות מגע אשר יתאימו לפרמטרים הפרטניים אשר לפניו. לאחר בדיקה ורישום הפרמטרים האישיים יותאמו ללקוח זוג עדשות לנסיון ולאחר שהלקוח ירכיב אותן זמן מה

משקפי שמש

מה לא נאמר ונכתב בנושא משקפי השמש...זהו מוצר אופנתי בולט ומעניין אשר מוסיף אופי וייחודיות לאישיותנו ומאפשר לנו להיראות אופנתיים, אלגנטים, סקסיים שרמנטיים...הכל בהתאם לטעמנו ותשומת הלב שנשקיע בבחירת משקפי השמש החדשים שלנו. נוכל כמובן לבחור בדגם במראה בנאלי וזול שידגיש את חוסר העניין שלנו באופנה או את חוסר הטעם שלנו בבחירה... אולם אפשר גם אחרת.