קניון דרורים, בני דרור

קניון דרורים | בני דרור
inner_section10

משקפיים משרדיות

מרכיבי משקפי קריאה ייתקלו לעיתים בבעיה תפקודית. למרות שמשקפי הקריאה ממוקדים ועשויים כראוי, המעבר מקריאת המסמך או הטקסט בטלפון למסך המחשב או לאדם היושב מולנו, מלווה בתחושת טשטוש ואי נוחות שגורם לנו מיד להסיר את המשקפיים מהעיניים.
הסיבה לכך היא שמשקפי קריאה הן בעלות מוקד אחד המכוון לטווח מסוים (לדוגמה 40 ס"מ) וכאשר נרים את המבט לטווח גדול יותר (לדוגמה: מחשב שמרוחק 70 ס"מ) נחוש בחוסר נוחות וטשטוש מסוים מכיוון שיצאנו מאזור הנוחות של המשקפיים.
בעידן שלנו, מרובה המסכים והטווחים, נדרש פתרון לראיה חדה ונוחה בסביבה מגוונת כמו בסביבה משרדית ואפילו למי שרוצה להיפגש בבית קפה מבלי להצטרך להסיר את המשקפיים ולהרכיבם בכל פעם שהוא עובר מעיני בן שיחו לטלפון או למסמך שנמצא בידיו.
הפתרון הוא שימוש בעדשות רב מוקדיות, מולטיפוקליות או משרדיות.
הבחירה בסוג העדשה הנכון תלוי בשיקול דעתו של האופטומטריסט על סמך בדיקת ראיה מקצועית וברור צרכים מדויק מול הפציינט.
בשיקול הדעת נלקחים בחשבון כמה פרמטרים כגון עיסוקו העיקרי של המטופל, מרשם המשקפיים, האם צריך תיקון גם למרחק? ואפילו באיזה מסך או מסכים הוא משתמש.

ההבדלים העיקריים בין עדשות משרדיות לעדשות מולטיפוקל הוא בכך שעדשות משרדיות לא יאפשרו ראיה חדה ממרחק העולה על מטרים ספורים אך יחד עם זאת יאפשרו שדה ראיה רחב משמעותית לטווח המחשב ולטווח הקריאה ביחס לעדשות מולטיפוקל סטנדרטיות.
בסך הכול מדובר במוצר מצוין, קל להסתגלות ועם פתרון מעולה לבעלי מקצוע שצריכים לקרוא טקסט רב מול המחשב כמו אנשי מחשבים, עורכי דין ועוד.
בדיקת ראיה מקצועית תבחן את יכולות הראיה של העיניים ואת היכולת שלהן למקד לטווח הקרוב ותוביל במרבית המקרים לפתרון של משקפיים לקריאה מקרוב או משקפיים משולבים למיניהן מולטיפוקל או משרדיות.
משקפי הקריאה הן בעלות מוקד אחד המותאם למרחק הקריאה הנוח והרצוי עבורך ההתאמה מתייחסת לאורך הזרועות ולהרגלי השימוש האינדיבידואליים למי שרגיל לקרוא בעיקר במיטה או לקרוא מסמכים על שולחן וכדומה.

התאמת משקפיים

הסיבות להרכבת משקפי ראיה נעוצות בלקות ראיה גדולה או קטנה אשר גורמת בסופו של דבר לראיה מטושטשת ומאומצת שמובילה לחוסר נוחות תפקודי, למאמץ עיניים ולעייפות. יש חשיבות רבה לביצוע בדיקת ראיה מקצועית ואבחון מדוייק של הלקות על מנת להגיע לתיקון אופטימאלי ונח של הראיה.

התאמת עדשות מגע

התאמת עדשות מגע חייבת להתבצע בצורה מקצועית ע"י אופטומטריסט מורשה אשר יבחן את העיניים בצורה יסודית, יבצע תישאול ותיאום ציפיות יסודי עם הלקוח ויתאים עדשות מגע אשר יתאימו לפרמטרים הפרטניים אשר לפניו. לאחר בדיקה ורישום הפרמטרים האישיים יותאמו ללקוח זוג עדשות לנסיון ולאחר שהלקוח ירכיב אותן זמן מה

משקפי שמש

מה לא נאמר ונכתב בנושא משקפי השמש...זהו מוצר אופנתי בולט ומעניין אשר מוסיף אופי וייחודיות לאישיותנו ומאפשר לנו להיראות אופנתיים, אלגנטים, סקסיים שרמנטיים...הכל בהתאם לטעמנו ותשומת הלב שנשקיע בבחירת משקפי השמש החדשים שלנו. נוכל כמובן לבחור בדגם במראה בנאלי וזול שידגיש את חוסר העניין שלנו באופנה או את חוסר הטעם שלנו בבחירה... אולם אפשר גם אחרת.