קניון דרורים, בני דרור

קניון דרורים | בני דרור
inner_section10

משקפי שמש

התאמת משקפי שמש

משקפי השמש נולדו כדי להגן על העיניים מפני הסנוור מאור השמש וקרינתה המזיקה אך הפכו עם השנים לאביזר אופנתי משמעותי מאד שאי אפשר ממש להיראות בלעדיו… משקפי שמש מוצלחים יבליטו את אופי הפנים, ידגישו את החן שלך ויצהירו אני כאן!
בניגוד לאיפוק היחסי של רוב משקפי הראיה, משקפי השמש הן אביזר בולט שבו ניתן "להתפרע" בקלות: גזרות ועיצובים בולטים ומעניינים, צבעים עזים של המסגרות עם הרבה אווירה של ים וחופש וכמובן שם מותג בולט ומודגש.
התאמה טובה של משקפי השמש תתייחס לפרופורציה לגודל הפנים והגוף כולו. למבנה הפנים, לגווני העור והשיער ולמראה הכללי שאת רוצה לשדר.
בהתאמה מקצועית של משקפי שמש אופטיים יש לתת את הדעת בנוסף לכך על האפקט שייוצר עם שילוב העדשות האופטיות למשל עובי או משקל מוגזמים במסגרת מסוימת או קימור קדמי של עדשה שלא יראה טוב במסגרת אחרת.

לכן גם בבחירה שנראית בנאלית יחסית חשוב להתייעץ עם מקצוענים שחיים את התחום ורואים פרטים שייעלמו מעיניך בהתלהבות הראשונית בזמן המדידה ויוכלו להמליץ לך על משקפי השמש הטובים עבורך מבחינה מקצועית.
היום ניתן להתאים עדשות ראיה אופטיות כמעט מכל סוג העולה על הדעת למשקפי שמש כולל כמובן עדשות מולטיפוקל ועדשות עם מספרים או צילינדרים גבוהים במיוחד כשבחירת המסגרת וחומרי הגלם מאפשרת לנו להעלים כמעט כל סממן לכך שבמסגרת האופנתית מושתלות עדשות אופטיות.

התאמת משקפיים

הסיבות להרכבת משקפי ראיה נעוצות בלקות ראיה גדולה או קטנה אשר גורמת בסופו של דבר לראיה מטושטשת ומאומצת שמובילה לחוסר נוחות תפקודי, למאמץ עיניים ולעייפות. יש חשיבות רבה לביצוע בדיקת ראיה מקצועית ואבחון מדוייק של הלקות על מנת להגיע לתיקון אופטימאלי ונח של הראיה.

התאמת עדשות מגע

התאמת עדשות מגע חייבת להתבצע בצורה מקצועית ע"י אופטומטריסט מורשה אשר יבחן את העיניים בצורה יסודית, יבצע תישאול ותיאום ציפיות יסודי עם הלקוח ויתאים עדשות מגע אשר יתאימו לפרמטרים הפרטניים אשר לפניו. לאחר בדיקה ורישום הפרמטרים האישיים יותאמו ללקוח זוג עדשות לנסיון ולאחר שהלקוח ירכיב אותן זמן מה

משקפי שמש

מה לא נאמר ונכתב בנושא משקפי השמש...זהו מוצר אופנתי בולט ומעניין אשר מוסיף אופי וייחודיות לאישיותנו ומאפשר לנו להיראות אופנתיים, אלגנטים, סקסיים שרמנטיים...הכל בהתאם לטעמנו ותשומת הלב שנשקיע בבחירת משקפי השמש החדשים שלנו. נוכל כמובן לבחור בדגם במראה בנאלי וזול שידגיש את חוסר העניין שלנו באופנה או את חוסר הטעם שלנו בבחירה... אולם אפשר גם אחרת.