קניון דרורים, בני דרור

קניון דרורים | בני דרור
inner_section10

מולטיפוקל

בעידן מרובה המסכים הדיגיטאליים עדשות המולטיפוקל תופסות מקום חשוב מאד ונותנות פתרון נפלא ליכולת התפקודית שלנו בני ה 40+.
הצורך לראות בבירור ולעבור בקלות וביעילות בין טווחים שונים כמו מהסלולארי למחשב או בין לוח השעונים ומסך הווייז ברכב לכביש ובחזרה מחייב את אלה מבנינו שמתקשים בראיה בחלק מהטווחים להרכיב עדשות רב מוקדיות, כאלה שיודעות להתמודד עם מיקוד במרחקים שונים.
האלטרנטיבות האחרות כמו שימוש בשני זוגות משקפיים נפרדים לקריאה ולמרחק, נותנות מענה הרבה פחות טוב בגלל הסרבול שבהסרת האחד והרכבת האחר.
קיים מגוון עצום של עדשות מולטיפוקל הנבדלות באיכות חומר הגלם ובטיב התכנון של העדשות, שלמרות שאינו נראה לעין, הרי שהוא מורגש ומשפיע מאד על נוחות השימוש בעדשות, על מרחב הראיה הנוחה ועל המעברים הנוחים בין ראיה לטווח קרוב ורחוק.

כמו כן העדשות נבדלות בניהן במגוון הכלים שהן מאפשרות לאופטומטריסט כאשר הוא מחליט לקבוע את גובה המרכזים האופטיים ואת התייחסותו לזווית ולקימור המסגרת ביחס לפנים דבר שמשפיע בסופו של דבר על איכות הראיה.
התאמת עדשות מולטיפוקל היא מורכבת יחסית להתאמת עדשות חד מוקדיות "רגילות". בדיקת הראיה צריכה להיות מדויקת ולקחת בחשבון את העין הדומיננטית ואיזון דו עיני. התוספת לקריאה צריכה להיות במידה הנכונה עפ"י הרגלי הקריאה והעבודה של הנבדק. המרכוז של העדשות צריך להיות מדויק והעדשות כמובן צריכות להיות באיכות מעולה.
אנחנו באופטיקה קמינסקי מיומנים מאד בהתאמה מקצועית של משקפי מולטיפוקל, עושים את זה בסבלנות וביסודיות ובהצלחה מרובה.
אנחנו עובדים עם יצרני עדשות מהשורה הראשונה ומציעים שילוב של עדשות איכותיות עם מחירים הוגנים.

התאמת משקפיים

הסיבות להרכבת משקפי ראיה נעוצות בלקות ראיה גדולה או קטנה אשר גורמת בסופו של דבר לראיה מטושטשת ומאומצת שמובילה לחוסר נוחות תפקודי, למאמץ עיניים ולעייפות. יש חשיבות רבה לביצוע בדיקת ראיה מקצועית ואבחון מדוייק של הלקות על מנת להגיע לתיקון אופטימאלי ונח של הראיה.

התאמת עדשות מגע

התאמת עדשות מגע חייבת להתבצע בצורה מקצועית ע"י אופטומטריסט מורשה אשר יבחן את העיניים בצורה יסודית, יבצע תישאול ותיאום ציפיות יסודי עם הלקוח ויתאים עדשות מגע אשר יתאימו לפרמטרים הפרטניים אשר לפניו. לאחר בדיקה ורישום הפרמטרים האישיים יותאמו ללקוח זוג עדשות לנסיון ולאחר שהלקוח ירכיב אותן זמן מה

משקפי שמש

מה לא נאמר ונכתב בנושא משקפי השמש...זהו מוצר אופנתי בולט ומעניין אשר מוסיף אופי וייחודיות לאישיותנו ומאפשר לנו להיראות אופנתיים, אלגנטים, סקסיים שרמנטיים...הכל בהתאם לטעמנו ותשומת הלב שנשקיע בבחירת משקפי השמש החדשים שלנו. נוכל כמובן לבחור בדגם במראה בנאלי וזול שידגיש את חוסר העניין שלנו באופנה או את חוסר הטעם שלנו בבחירה... אולם אפשר גם אחרת.