קניון דרורים, בני דרור

קניון דרורים | בני דרור
inner_section10

סוגי משקפיים

משקפי קריאה

משקפי קריאה

בדיקת ראיה מקצועית תבחן את יכולות הראיה של העיניים ואת היכולת שלהן למקד לטווח הקרוב ותוביל במרבית המקרים לפתרון של משקפיים לקריאה מקרוב או משקפיים משולבים למיניהן מולטיפוקל או משרדיות.

משקפים משרדיות

משקפים משרדיות

ההבדלים העיקריים בין עדשות משרדיות לעדשות מולטיפוקל הוא בכך שעדשות משרדיות לא יאפשרו ראיה חדה ממרחק העולה על מטרים ספורים אך יחד עם זאת יאפשרו שדה ראיה רחב משמעותית לטווח המחשב ולטווח הקריאה ביחס לעדשות מולטיפוקל סטנדרטיות.

משקפי שמש אופטיים

משקפי שמש אופטיים

התאמה טובה של משקפי השמש תתייחס לפרופורציה לגודל הפנים והגוף כולו. בהתאמה מקצועית של משקפי שמש אופטיים יש לתת את הדעת בנוסף לכך על האפקט שייוצר עם שילוב העדשות האופטיות למשל עובי או משקל מוגזמים במסגרת מסוימת או קימור קדמי של עדשה שלא יראה טוב במסגרת אחרת.

משקפי ספורט

משקפי ספורט

בתחום משקפי הספורט או משקפי האופנה הגדולות אפשר להתאים עדשות בעלות קוטר גדול במיוחד שמגיע ל-90 -100 מ"מ (לעומת הסטנדרט שבין 65-70 מ"מ). היום ניתן להתאים צבעים ממבחר גדול מאד ומגוון סוגי מראות לתוצאה מרהיבה במיוחד.

עדשות מיוחדות

עדשות מיוחדות

מרכיבי משקפי קריאה תחת הכותרת עדשות מיוחדות מצויות עדשות אופטלמיות (למשקפיים) בייצור מיוחד, כאלה שאינן מצויות מוכנות "על המדף" אלא מיוצרות במיוחד כדי לפתור לקויות ראיה מיוחדות או התאמה למסגרת מיוחדת שלא ניתן לבצעה באמצעות עדשות סטנדרטיות.

עדשות מולטיפוקל

עדשות מולטיפוקל

התאמת עדשות מולטיפוקל היא מורכבת יחסית להתאמת עדשות חד מוקדיות "רגילות". בדיקת הראיה צריכה להיות מדויקת ולקחת בחשבון את העין הדומיננטית ואיזון דו עיני. התוספת לקריאה צריכה להיות במידה הנכונה עפ"י הרגלי הקריאה והעבודה של הנבדק. המרכוז של העדשות צריך להיות מדויק והעדשות כמובן צריכות להיות באיכות מעולה.

מותגי משקפי שמש

מותגי משקפי שמש

לכל אחד ממותגי העל הנחשבים יש גם ליין של משקפי שמש ולרוב גם ליין משקפיים אופטיים. משקפיים הם אביזר אופנתי במרכז הפנים עם נראות גבוהה ובולטות שמציגה לראווה את הייחוד והאופי שלנו וכמובן את לוגו המותג שמדבר אלינו.

מוצרים מחברות מובילות

התאמת משקפיים

הסיבות להרכבת משקפי ראיה נעוצות בלקות ראיה גדולה או קטנה אשר גורמת בסופו של דבר לראיה מטושטשת ומאומצת שמובילה לחוסר נוחות תפקודי, למאמץ עיניים ולעייפות. יש חשיבות רבה לביצוע בדיקת ראיה מקצועית ואבחון מדוייק של הלקות על מנת להגיע לתיקון אופטימאלי ונח של הראיה.

התאמת עדשות מגע

התאמת עדשות מגע חייבת להתבצע בצורה מקצועית ע"י אופטומטריסט מורשה אשר יבחן את העיניים בצורה יסודית, יבצע תישאול ותיאום ציפיות יסודי עם הלקוח ויתאים עדשות מגע אשר יתאימו לפרמטרים הפרטניים אשר לפניו. לאחר בדיקה ורישום הפרמטרים האישיים יותאמו ללקוח זוג עדשות לנסיון ולאחר שהלקוח ירכיב אותן זמן מה

משקפי שמש

מה לא נאמר ונכתב בנושא משקפי השמש...זהו מוצר אופנתי בולט ומעניין אשר מוסיף אופי וייחודיות לאישיותנו ומאפשר לנו להיראות אופנתיים, אלגנטים, סקסיים שרמנטיים...הכל בהתאם לטעמנו ותשומת הלב שנשקיע בבחירת משקפי השמש החדשים שלנו. נוכל כמובן לבחור בדגם במראה בנאלי וזול שידגיש את חוסר העניין שלנו באופנה או את חוסר הטעם שלנו בבחירה... אולם אפשר גם אחרת.