קניון דרורים, בני דרור

קניון דרורים | בני דרור
inner_section10

עדשות מגע צבעוניות

עדשות מגע צבעוניות – לבחור את הצבע שלך

צבע העיניים שלנו מושפע משילוב הגנים של ההורים שלנו, בעבר על מנת להחליף את צבע העיניים נדרש היה ניתוח מסוכן או קעקוע בקרנית מסוכן אף יותר. כיום, החלפת צבע העיניים אפשרי ואפילו ניתן להחליף צבע בכל יום ולהתאים אותו ללבוש או לאיפור היומי. הכירו את עדשות המגע הצבעוניות.

עדשות מגע צבעוניות – איך זה עובד?

המצאת עדשות המגע אפשרה למיליוני אנשים הלוקים בקשיי ראייה להפחית את התלות במשקפיים או אפילו להפסיק לחלוטין את השימוש בהם. כיום עדשות המגע הן לא רק המצאה המסייעת לתיקון הראייה, אלא גם מוצר אופנתי שמסייעה לנצח את הטבע ולתקן את הגנים שהורישו ההורים. העדשות הצבעוניות מגיעות עם שכבת צבע עדינה המכסה את הקרנית וכך ניתן להחליף בקלות את צבע העיניים וליהנות מצבע שונה כל יום או להתהדר בצבע העיניים שתמיד חלמתם עליו. בדומה לעדשות הרגילות גם העדשות הצבעוניות מתקנות את הראייה, אך ניתן לרכוש עדשות ללא מספר, רק לצורך שינוי צבע העיניים.

האם עדשות צבעוניות מזיקות לעיניים?

עדשות מגע צבעוניות ללא מספר ו- עדשות מגע צבעוניות עם מספר עובדות בעיקרון פעולה הדומה לעיקרון הפעולה של עדשות מגע רגילות, לכן אין סכנה של פגיע בבריאות העין. יש צורך להתאים את העדשה לעין ולוודא כי רוכשים את העדשות בחנות אופטיקה מוסמכת ומוכרת ולהימנע מקנייה של עדשות זולות העלולות להתברר כזיוף וכך בהחלט עשוי להיגרם נזק לראייה. 

סוגים של עדשות 

את עדשות המגע הצבעוניות ניתן למצוא במגוון של צבעים וגם במגוון של סוגים שונים מבחינת תדירות ההחלפה. ניתן לקנות עדשות להחלפה יומית או חודשית וכך ליהנות גם מהחלפה תדירה של צבע העדשה, וניתן לרכוש עדשות שנתיות וקבועות אשר להן יתרון מבחינת איכות החומר ונוחות שימוש. בנוסף לעדשות צבעוניות עם מספר ניתן למצוא גם עדשות מגע צבעוניות עם צילינדר ובכך להתאים את העדשה הצבעונית לצורך הראייה באופן מושלם. 

כיצד להתאים את העדשה לעין 

כאמור, את עדשות המגע הצבעוניות ניתן לרכוש גם ללא מספר, במקרה כזה ניתן לקנות את העדשה לפי הצבע הרצוי או לפי תדירות ההחלפה הרצויה של העדשה. אך כאשר ישנו צורך בשימוש העדשות גם כעדשות ראייה יש צורך לבצע את הבדיקות הנדרשות אצל אופטומטריסט מורשה, ולהתאים את העדשות לפי מספר הראייה של העיניים. יש לוודא כי העדשות הן של מותג מוכר ואיכותי מאחר והעיניים הן איבר רגיש ביותר אין להשתמש בעדשות זולות או חיקויים שונים.

אופן השימוש 

בהתאם לסוג העדשות אותן רכשתם יש להתאים את הטיפול הנכון בעדשה ואת אופן השימוש הבטוח על מנת לשמור על בריאות העין. עדשות יומיות יש להחליף מידי יום ולהקפיד על שימוש חד פעמי כאשר שימוש של יותר מפעם אחת או פעמיים עשוי לסכן את העין ולפגוע בקרנית. כאשר מדובר על עדשות רב פעמיות יש להקפיד להסיר את העדשות בסוף היום או בסוף השימוש, לנקות את העדשה עצמה ולהשרות אותן בתכשיר המתאים למשך הלילה על מנת שלא יתייבשו. השימוש בעדשות מגע צריך להיעשות בזהירות הנדרשת וכאשר מדובר על ילדים ונוער מומלץ להיעזר במבוגר אחראי. 

קמינסקי אופטיקה 

קמינסקי אופטיקה הוא מכון אופטיקה הממוקם במושב בני דרור, אשר חרט על דגלו את הנגשת בריאות העין וייבוא מוצרי עזר נלווים איכותיים ומגוונים. את המכון מובילים אורית ועופר קמינסקי, אופטיקאים בעלי הסמכה וותק של 25 שנה במקצוע ובמתן שירות בתחום. מוזמנים ליצור קשר דרך מספר הטלפון 09-79665 על מנת לקבוע תור לבדיקת ראייה או לבירור פרטים נוספים.

kaminsky-contactlense

התאמת משקפיים

הסיבות להרכבת משקפי ראיה נעוצות בלקות ראיה גדולה או קטנה אשר גורמת בסופו של דבר לראיה מטושטשת ומאומצת שמובילה לחוסר נוחות תפקודי, למאמץ עיניים ולעייפות. יש חשיבות רבה לביצוע בדיקת ראיה מקצועית ואבחון מדוייק של הלקות על מנת להגיע לתיקון אופטימאלי ונח של הראיה.

התאמת עדשות מגע

התאמת עדשות מגע חייבת להתבצע בצורה מקצועית ע"י אופטומטריסט מורשה אשר יבחן את העיניים בצורה יסודית, יבצע תישאול ותיאום ציפיות יסודי עם הלקוח ויתאים עדשות מגע אשר יתאימו לפרמטרים הפרטניים אשר לפניו. לאחר בדיקה ורישום הפרמטרים האישיים יותאמו ללקוח זוג עדשות לנסיון ולאחר שהלקוח ירכיב אותן זמן מה

משקפי שמש

מה לא נאמר ונכתב בנושא משקפי השמש...זהו מוצר אופנתי בולט ומעניין אשר מוסיף אופי וייחודיות לאישיותנו ומאפשר לנו להיראות אופנתיים, אלגנטים, סקסיים שרמנטיים...הכל בהתאם לטעמנו ותשומת הלב שנשקיע בבחירת משקפי השמש החדשים שלנו. נוכל כמובן לבחור בדגם במראה בנאלי וזול שידגיש את חוסר העניין שלנו באופנה או את חוסר הטעם שלנו בבחירה... אולם אפשר גם אחרת.