קניון דרורים, בני דרור

קניון דרורים | בני דרור
inner_section10

THEO LOVES YOU

'תיאו אוהב אותך' זה המוטו של מותג האופנה הבלגי המפורסם אשר ידוע בעיצוב המיוחד הצבעוני והאוונגרדי של המסגרות המהממות אשר יוצאות מבית היוצר אשר באנטוורפן.
האהבה ללקוחותיהם היא שגרמה לווים סומרס ופטריק הוט, אופטיקאים עם חנות משלהם, להחליט לעצב קולקציית משקפיים פשוט מכיוון שרצו להציע ללקוחותיהם משהו אחר מאשר משקפי המיינסטרים שנמכרו באותה תקופה, אז בשנת 1989.
המשקפיים הראשונים של תיאו אכן היו פורצי דרך והאוספים שהגיעו אחר כך בידלו את המותג המעוצב אשר פונה לאינדיווידואליסט שמחפש קו שונה ומראה מיוחד עם צבעים עזים ומראה א-סימטרי.
המשקפיים של תיאו משדרים זוהר ותחכום, המבחר רחב מאד ובנוי מקולקציות רבות שנוספו וממשיכות להתווסף במרוצת השנים, בכולן בולט קו מיוחד שהוא מאד בלתי צפוי ומשלב צבעים מרהיבים ומידות לא שגרתיות שמציעות פתרון טכני מעולה לבעלי מרשמים גבוהים אשר רוצים להסתיר את עדשותיהם העבות במסגרות קטנות ובעלות אופי.

בארץ תוכלו לראות לא מעט מפורסמים שמרכיבים את המותג, בינהם: ישראל אהרוני, פרופ' חזי לוי, ורדה גדעון (אמא של קורין גדעון), מנחם הורוביץ, רני רהב ועוד מפורסמים רבים. בחו"ל יש את אלטון ג'ון ואפילו ביל גייטס.

עד היום תיאו היא חברה משפחתית בניהול ובעיצוב של משפחת המייסדים ששומרת מקומה בשוק האופטיקה הבינלאומי כמותג שתמיד ממשיך להפתיע.
ו…תיאו אוהב אותך.

http://www.theo.be

גלריית דגמים נבחרים

התאמת משקפיים

הסיבות להרכבת משקפי ראיה נעוצות בלקות ראיה גדולה או קטנה אשר גורמת בסופו של דבר לראיה מטושטשת ומאומצת שמובילה לחוסר נוחות תפקודי, למאמץ עיניים ולעייפות. יש חשיבות רבה לביצוע בדיקת ראיה מקצועית ואבחון מדוייק של הלקות על מנת להגיע לתיקון אופטימאלי ונח של הראיה.

התאמת עדשות מגע

התאמת עדשות מגע חייבת להתבצע בצורה מקצועית ע"י אופטומטריסט מורשה אשר יבחן את העיניים בצורה יסודית, יבצע תישאול ותיאום ציפיות יסודי עם הלקוח ויתאים עדשות מגע אשר יתאימו לפרמטרים הפרטניים אשר לפניו. לאחר בדיקה ורישום הפרמטרים האישיים יותאמו ללקוח זוג עדשות לנסיון ולאחר שהלקוח ירכיב אותן זמן מה

משקפי שמש

מה לא נאמר ונכתב בנושא משקפי השמש...זהו מוצר אופנתי בולט ומעניין אשר מוסיף אופי וייחודיות לאישיותנו ומאפשר לנו להיראות אופנתיים, אלגנטים, סקסיים שרמנטיים...הכל בהתאם לטעמנו ותשומת הלב שנשקיע בבחירת משקפי השמש החדשים שלנו. נוכל כמובן לבחור בדגם במראה בנאלי וזול שידגיש את חוסר העניין שלנו באופנה או את חוסר הטעם שלנו בבחירה... אולם אפשר גם אחרת.