קניון דרורים, בני דרור

קניון דרורים | בני דרור
inner_section10

אופטיקה קמינסקי מאמרים

מסגרות מיוחדות למשקפיים

משקפי ראייה ומשקפי שמש נתפסים לעיתים כמוצר בנאלי, שתפקידו לשפר את איכות הראייה או להגן על העיניים מפני אור השמש וקרינה מזיקה, אך למעשה מדובר באביזר אופנתי משמעותי מאוד. כמו תבלין טוב, משקפיים עם מסגרת מיוחדת ואופנתית יבליטו את אופי הפנים, ידגישו את החן והיופי של עצמות הלחיים ואת צבע העיניים. כשניגשים לבחור מסגרות מיוחדות למשקפיים, חשוב להכיר את הפרמטרים החשובים שיש להתחשב בהם.

משקפי שמש אופטיים

אין מרכיב משקפיים שלא חלם על משקפי שמש וראיה ביחד. משקפי שמש הם אביזר אופנתי מדליק הממוקם במרכז הפנים, עם נראות גבוהה ובולטת המציגה לראווה את הייחוד והאופי שלנו, וכמובן גם את לוגו המותג שמדבר אלינו. בין אם אתם חובבי מותגים או עוסקים בספורט, בחירה נכונה של משקפי שמש תשדר חדשנות, נועזות, מכובדות ויוקרה – כל זאת כמובן בהתאם לרושם הראשוני שתבחרו לשדר לסביבה. אז רגע לפני הגשמת החלום – מה חשוב לדעת בבחירת משקפי שמש אופטיים?

עדשות מגע צבעוניות

צבע העיניים שלנו מושפע משילוב הגנים של ההורים שלנו, בעבר על מנת להחליף את צבע העיניים נדרש היה ניתוח מסוכן או קעקוע בקרנית מסוכן אף יותר. כיום, החלפת צבע העיניים אפשרי ואפילו ניתן להחליף צבע בכל יום ולהתאים אותו ללבוש או לאיפור היומי. הכירו את עדשות המגע הצבעוניות.

איך לשים עדשות מגע

השימוש בעדשות מגע צבעוניות דומה למדי לשימוש בעדשות מגע רגילות, אמנם תחילה עשוי השימוש להיות מעט קשה אך לאחר תרגול קצר הכנסת העדשה הופכת לפשוטה ומהירה. לפניכם המדריך המלא לשימוש נכון בעדשות, איך להשתמש בסוגים השונים איך להוציא ולהכניס אותן בבטחה וכיצד לשמור על תקינותן על בריאות העין.

האם עדשות מגע צבעוניות מזיקות

אופן הפעולה של עדשות מגע צבעוניות דומה לאופן הפעולה של עדשות מגע רגילות, לכן בשימוש נכון ובטוח אין כל סיבה שייגרם נזק כלשהו לעין או לראייה. כיצד להשתמש בעדשות צבעוניות, כיצד לשמור על תקינותן ואיפה קונים עדשות מגע צבעוניות איכותיות? המדריך המלא במאמר הבא.

סוגי עדשות מגע צבעוניות

בעבר צבע העיניים הטבעי היה גזרה משמיים, לא ניתן היה כלל להחליף אותו אלא בעזרת ניתוח מסוכן או טיפות עיניים מפוקפקות. כיום המצב שונה לחלוטין, בעזרת עדשות מגע צבעוניות ניתן להחליף את צבע העיניים אפילו מידי יום. האם זה מזיק לבריאות, מה הם סוגי העדשות השונים וכיצד להתאים את העדשה הנכונה? התשובות במאמר הבא.

התאמת משקפיים

הסיבות להרכבת משקפי ראיה נעוצות בלקות ראיה גדולה או קטנה אשר גורמת בסופו של דבר לראיה מטושטשת ומאומצת שמובילה לחוסר נוחות תפקודי, למאמץ עיניים ולעייפות. יש חשיבות רבה לביצוע בדיקת ראיה מקצועית ואבחון מדוייק של הלקות על מנת להגיע לתיקון אופטימאלי ונח של הראיה.

התאמת עדשות מגע

התאמת עדשות מגע חייבת להתבצע בצורה מקצועית ע"י אופטומטריסט מורשה אשר יבחן את העיניים בצורה יסודית, יבצע תישאול ותיאום ציפיות יסודי עם הלקוח ויתאים עדשות מגע אשר יתאימו לפרמטרים הפרטניים אשר לפניו. לאחר בדיקה ורישום הפרמטרים האישיים יותאמו ללקוח זוג עדשות לנסיון ולאחר שהלקוח ירכיב אותן זמן מה

משקפי שמש

מה לא נאמר ונכתב בנושא משקפי השמש...זהו מוצר אופנתי בולט ומעניין אשר מוסיף אופי וייחודיות לאישיותנו ומאפשר לנו להיראות אופנתיים, אלגנטים, סקסיים שרמנטיים...הכל בהתאם לטעמנו ותשומת הלב שנשקיע בבחירת משקפי השמש החדשים שלנו. נוכל כמובן לבחור בדגם במראה בנאלי וזול שידגיש את חוסר העניין שלנו באופנה או את חוסר הטעם שלנו בבחירה... אולם אפשר גם אחרת.

אופטיקה קמינסקי

מרכיבי משקפי קריאה תחת הכותרת עדשות מיוחדות מצויות עדשות אופטלמיות (למשקפיים) בייצור מיוחד, כאלה שאינן מצויות מוכנות "על המדף" אלא מיוצרות במיוחד כדי לפתור לקויות ראיה מיוחדות או התאמה למסגרת מיוחדת שלא ניתן לבצעה באמצעות עדשות סטנדרטיות.

משקפיים משרדיות

מרכיבי משקפי קריאה ייתקלו לעיתים בבעיה תפקודית. למרות שמשקפי הקריאה ממוקדים ועשויים כראוי, המעבר מקריאת המסמך או הטקסט בטלפון למסך המחשב או לאדם היושב מולנו, מלווה בתחושת טשטוש ואי נוחות שגורם לנו מיד להסיר את המשקפיים מהעיניים. הסיבה לכך היא שמשקפי קריאה הן בעלות מוקד אחד המכוון לטווח מסוים

משקפי קריאה

מה לא נאמר ונכתב בנושא משקפי השמש...זהו מוצר אופנתי בולט ומעניין אשר מוסיף אופי וייחודיות לאישיותנו ומאפשר לנו להיראות אופנתיים, אלגנטים, סקסיים שרמנטיים...הכל בהתאם לטעמנו ותשומת הלב שנשקיע בבחירת משקפי השמש החדשים שלנו. נוכל כמובן לבחור בדגם במראה בנאלי וזול שידגיש את חוסר העניין שלנו באופנה או את חוסר הטעם שלנו בבחירה... אולם אפשר גם אחרת.

משקפי ראייה לילדים

באופטיקה קמינסקי שבשרון מציעים מבחר גדול ואיכותי של משקפי ראייה לילדים מגיל של מספר חודשים בודדים ועד גיל שמונה עשרה ומבצעים התאמה מקצועית ונכונה של המסגרות והעדשות לפנים של הילד, התאמה ששונה מהתאמה לאדם מבוגר ודורשת סבלנות וניסיון.

עדשות מולטיפוקל

סובלים מקושי בראייה מקרוב ומרחוק? מבקשים לשפר את איכות חייכם עם עדשות מולטיפוקל ומוכנים להשקיע במוצר הכי טוב בשוק? חשוב לדעת כי מלבד איכות העדשות עצמן, התאמת עדשות מולטיפוקל דורשת גם מרכוז נכון של העדשות וכוון מדויק של המסגרת ע"י אופטומטריסט מנוסה הנעזר בציוד מתקדם.

עדשות מגע מולטיפוקל המלצות

בימינו עדשות מולטיפוקל רב מוקדיות למשקפים ועדשות מגע, הפכו למצרך מבוקש בייחוד בקרב בני ארבעים ומעלה. הן מספקות מענה איכותי, יעיל, קל ומהיר למעבר בין טווחי ראיה שונים, מקצרים ועד ארוכים, למשל מהכביש למסך מולטימדיה של הרכב, או ממסך מחשב לסמארטפון.

עדשות מגע צילינדר גבוה

אובחנתם עם בעיה של צילינדר גבוה? באופטיקה קמינסקי מבצעים התאמה מקצועית של עדשות מגע גם בתיקונים צילינדריים גבוהים מאד.

עדשות מגע עם צילינדר

באופטיקה קמינסקי מציעים סוגים רבים של עדשות מגע עם צילינדר כעדשות מדף וייצור, המספקות מענה מיטבי גם עבור אנשים עם אסטיגמציה גבוהה. העדשות המתאימות כמוצר מדף הינן מוגבלות בדרך כלל עד 2.25 ובמגוון זוויות התאמה מוגבל יחסית.

עדשות נושמות

מרכיבים עדשות מגע והעיניים שלכם אדומות יבשות או צורבות לאחר שעות הרכבה רבות? ככול הנראה העדשות שלכם אינן מעבירות מספיק חמצן לקרנית. באופטיקה קמינסקי אנו מציעים מבחר איכותי של עדשות מגע מסוגים רבים, הכולל עדשות מגע נושמות. מדובר בעדשות מגע מחומר גלם מתקדם ואיכותי המאפשר מעבר חמצן ומסייע לחילוף החומרים בעיניים.

עדשות מגע מולטיפוקל

עדשות מגע מולטיפקל הינן עדשות רב מוקדיות המיוצרות בטכנולוגיה מיוחדת, שונה מזו של עדשות רגילות. העדשות מספקות מענה איכותי, יעיל ונוח עבור מי שסובל מקושי בראייה בטווח רחוק, קרוב וגם בינוני, תופעה האופיינית לבני ארבעים פלוס.

אודות עדשות מגע לקרטוקונוס

סובלים מקרטוקונוס? באופטיקה קמינסקי מציעים לכם עדשות מגע מיוחדות בהתאמה אישית ומקצועית. לחברה הסדרים עם קופות החולים מכבי וכללית המעניקות השתתפות משמעותית בכיסוי מחיר עדשות מגע לקרטוקונוס.

עדשות מגע חודשיות

באופטיקה קמינסקי מציעים מבחר מתקדם ואיכותי של עדשות מגע חודשיות מומלצות, מחומרי גלם ידידותיים לעיניים עם תכונות לחות ומעבר חמצן וגם עם יותר עמידות מכנית. התכנון והייצור של העדשות המודרניות יחד עם גימור מעולה של שולי העדשה מקנה נוחות שימוש טובה יותר לאורך שעות היום ומאפשר מטבוליזם טוב יותר ובריא יותר לקרנית.

עדשות מגע יומיות

לאחרונה יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור לעדשות מגע יומיות מומלצות כפי שמציעים באופטיקה קמינסקי. מדובר בעדשות מגע נושמות, חדישות ומתקדמות, המועשרות בלחות ומאפשרות מעבר טוב של חמצן לקרנית העין. אז למה עדשות מגע יומיות כל כך מבוקשות ומומלצות? על כך יוסבר בקצרה להלן.

עדשות מגע לילדים

לאחרונה יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור לעדשות מגע יומיות מומלצות כפי שמציעים באופטיקה קמינסקי. מדובר בעדשות מגע נושמות, חדישות ומתקדמות, המועשרות בלחות ומאפשרות מעבר טוב של חמצן לקרנית העין. אז למה עדשות מגע יומיות כל כך מבוקשות ומומלצות? על כך יוסבר בקצרה להלן.

סוגי עדשות למשקפי ראיה

בחנות של אופטיקה קמינסקי מוצע מגוון איכותי של סוגי עדשות משקפיים הכוללים עדשות מדף של מותגים מובילים כמו צייס ואופטוויז'ן זאת לצד עדשות ייצור הכוללות עדשות מיוחדות עם התאמה אישית מלאה, טיילור מייד לכל לקוח, לרבות התאמה לצרכי ראיה שאינם סטנדרטיים, כדוגמת כותר עין חריג. לחברה יש הסדרים עם קופות חולים כללית ומכבי, עם השתתפות משמעותית בעלויות העדשות עבור צרכים שונים, כמו קוצר ראייה ורוחק ראייה גבוה קרטוקונוס, צילינדר גבוה ועוד.

סוגי עדשות מולטיפוקל

עדשות מולטיפוקל, המכונות גם עדשות רב מוקדיות, מספקות במוצר אחד מענה לצרכי ראייה בכל טווח – רחוק, קרוב וגם בינוני. השוק מציע מגוון רחב של סוגי עדשות מולטיפוקל הנבדלות אחת מהשנייה בתכנונן, איכות העדשות, חומרי הגלם וטיב הציפוי שלהן.

התאמת עדשות מגע

באופטיקה קמינסקי מספקים לכל לקוח שירות מקצועי הכולל התאמת עדשות מגע מלאה. זאת עבור כל סוג של עדשה בין לרבות עדשות ייצור בהתאמה אישית מלאה לפי פרמטרים שונים, המותאם גם למקרים מיוחדים, והתאמת עדשות מדף סטנדרטיות של מותגים מובילים בעולם, כולל עדשות שנתיות, חודשיות, שבועיות או יומיות. לחברתנו יש הסדר עם קופות חולים מכבי וכללית, המעניק ללקוחות רבים הנחות משמעותית בעלות עדשות המגע.

כמה עולה בדיקת ראיה

חוש הראייה הוא ככל הנראה החוש החשוב ביותר לאדם הממוצע. בעזרת העיניים שלנו אנו מצליחים לראות את הסביבה, להתמודד עם אתגרים ולהבין טוב יותר כל סיטואציה בה אנחנו נמצאים. אולם המציאות היא שהראייה הולכת ודועכת עם השנים, כמעט אצל כל אחד. הקושי הופך גדול יותר ואנשים זקוקים לעזרים שונים, פיזיים או כירורגיים, כדי לשפר את הראייה ולראות טוב יותר לאורך זמן.

מה זה צילינדר

המושג צילינדר אמנם לקוח מעולם המנעולים, אך הוא רלוונטי מאוד גם לעיניים שלנו. השיח בנושא צילינדר מתעורר אם וכאשר צריך להרכיב משקפיים, עדשות או להיכנס לניתוח עיניים. כדי להבין את הנושא טוב יותר, ובמיוחד כאשר מדובר במונח הרלוונטי לכולנו, חשוב להבין מה זה צילינדר ומה הן ההשפעות שלו על הראייה שלנו.

משקפי אור כחול

העידן הטכנולוגי מביא עמו הרבה יתרונות, אך גם בעיות שלא היו רלוונטיות בעבר. המציאות כיום היא שמרבית האנשים נמצאים המון שעות מול המחשב או מסכים אחרים כמו טלפונים סלולריים ומכשירי טאבלט. מעבר לניוון החברתי ולבעיות הקשורות לניהול זמן קלוקל, אחת הבעיות הקשות בעקבות החשיפה המרובה למכשירים אלקטרוניים, היא הקרינה הנפלטת ממסכיהם. למעשה, מדובר בבעיה ידועה ומוכרת מבחינה רפואית, ויש לה מינוח רשמי – תסמונת ראיית מחשב.

תחושת סינוור בעיניים

העיניים הן איברים מאוד רגישים ולכן, יש הרבה מאוד אינדיקציות לגבי בעיות שנוצרות בהן. יש המון סוגים של בעיות שנוצרות מאין ספור סיבות, כאשר חלק מהתסמינים הם קלילים ולא תמיד מורגשים, בעוד שאחרים הם דרסטיים יותר. אנשים הסובלים מבעיות עיניים עלולים להתחיל לחוות כאבי ראש בשל כך, להתקשות בקריאה וכמובן, לסבול מטשטוש ראיה. אולם אחד הסממנים שהכי מסוכן להתעלם מהם, ועלול להצביע על בעיה גדולה יותר, הוא תחושה של סינוור.